Projekt címe: A WHSZ múltja és jövője - Szakmai tevékenységek támogatása a Wlislocki Henrik Szakkollégiumban

Projekt azonosítószáma: NTP-SZKOLL-14-0040

Projekt megvalósítási időszaka: 2015.04.20. – 2015.06.30.

Projekt célja: A „WHSZ múltja és jövője” című komplex projekt célja, hogy a szakkollégisták tudományos eszközökkel feltárják szakkollégiumuk múltját, és erre épülően értékeljék a jelenlegi tevékenységeket és készítsenek jövőbeli tervet is. Mindezt segíti a tudományos kutatás és írásmód kurzuson való részvételük, ehhez kapcsolódóan részletes kutatási terv készítése, mélyinterjúk felvétele egykori és jelenlegi szakkollégista hallgatókkal, a kapott eredmények leírása, disszeminációja kötetben és zárórendezvényen.

Elnyert támogatás: 1 350 000,- Ft

Támogató: Emberi Erőforrások Minisztériuma – Nemzeti Tehetség Program