Kutatók éjszakája 2017 - Interaktív honfoglaló a cigányság és az érzékenyítés témakörében

A Wlislocki henrik Szakkollégium 2001 óta működik. Célja, hogy a szakkollégiumba gyűjtse a PTE-re érkező cigány/roma és/vagy hátrányos helyzetű hallgatókat, illetve a romológia iránt érdeklődőket. Megvalósuló programjainak célja, hogy a szakkollégistákat támogassa egyetemi tanulmányaik elvégézéseben, magasabb szakmai, tudományos ismeretek elsajátításában és hogy a társadalmi szerepvállalás iránt elkötelezett közösséget hozzon létre.

Interaktív honfoglaló a cigányság és az érzékenyítés témakörében. A csapatok játékos keretek között elmélyülhetnek az adott témában, nyíltan beszélgethetnek róla. A játék végén lehetőségük van a Wlislocki Henrik Szakkollégium hallgatóival is további ismeretek szerezni.

Helyszín: 7624 Pécs, Ifjúság útja 6. (PTE BTK (Ifjúság útja 6.) D épület, D 323

Regisztrálni IDE kattintva lehet!

Mindenkit sok szeretettel várnak a Szakkollégium hallgatói!